Správy

 

JCDecaux rozbieha svoje pôsobenie v Abú Dhabí na základe exkluzívneho 10-ročného kontraktu so spoločnosťou Abu Dhabi Airports Company

Paríž, 10. 7. 2013, JCDecaux SA (Euronext Paris: DEC), celosvetová jednotka medzi spoločnosťami vonkajšej reklamy dnes oznámila, že jej dcérska spoločnosť JCDecaux Out Of Home FZ-LLC získala exkluzívny 10-ročný kontrakt spoločnosti Abu Dhabi Airports Company (ADAC).
Zmluva nadobúda platnosť 1. 8. 2013 a poskytuje JCDecaux exkluzívne práva na prevádzkovanie reklamy na týchto 3 letiskách v Abú Dhabí: Medzinárodné letisko Abú Dhabí, Al Bateen Executive Airport, jediné obchodné letisko na Blízkom východe a v severnej Afrike (MENA) a Medzinárodné letisko Al Ain.
Spoločnosť Abu Dhabi International Airport je jedna z najrýchlejšie expandujúcich letiskových spoločností v regióne, ktorá v uplynulých 5 rokov zaznamenávala trvalý dvojciferný medziročný rast osobnej leteckej dopravy pri 18,9 % raste v roku 2012 keď obslúžila 14 700 000 cestujúcich, pričom odhad na rok 2013 predpokladá 16,5 milióna cestujúcich. Víťaz ceny Skytrax za „Najlepšie letisko na Blízkom východe" a domovský prístav národného leteckého prepravcu Spojených arabských emirátov Etihad Airways slúži hlavnému mestu štátu už tri desaťročia a ponúka cestujúcim i zákazníkom služby svetovej úrovne a najmodernejšie priestory a vybavenie.
Táto nová koncesia posilní súčasnú pozíciu spoločnosti JCDecaux ako lídra medzi spoločnosťami poskytujúcimi služby vonkajšej reklamy na Blízkom Východe. So zmluvami s 31 letiskami v tomto rozvíjajúcom sa regióne spoločnosť JCDecaux ponúkne značkám i reklamným agentúram prémiovú sieť, ktorá oslovuje viac ako 150 miliónov vysokoprofilových cestujúcich ročne, čo predstavuje takmer dve tretiny z celkového objemu osobnej dopravy na Blízkom Východe.
Mohammed Al Bulooki, obchodný riaditeľ ADAC, vyhlásil: „Spoločnosť Abu Dhabi International Airport je ideálne miesto pre inovatívne a interaktívne reklamné kampane, ktoré sú obohatením zážitkov cestujúcich a ponúkajú zadávateľom reklamy i ich značkám vysokú viditeľnosť". Pre letisko je kľúčovou prioritou poskytovanie nových služieb vynikajúcej kvality. ADAC hľadá partnera, ktorý dokáže porozumieť potrebám cestujúcich a poskytovať na letiskách riešenia šité presne na mieru. Spoločnosť ADAC je presvedčená, že vďaka svojej odbornosti a najmodernejším technológiám, strategickému plánovaniu a poznaniu trhu Blízkeho východu je spoločnosť JCDecaux perfektný partner poskytujúci platformu inovatívnych nápadov."
Jean-Charles Decaux, generálny riaditeľ spoločnosti JCDecaux, dodal: „Veľmi nás teší možnosť expanzie nášho portfólia a rozšírenia nášho regionálneho pôsobenia touto reklamnou koncesiou pre medzinárodné letisko Abú Dhabí, Al Bateen Executive Airport a medzinárodné letisko Al Ain, čo zodpovedá našej stratégii založenej zatiaľ výhradne na organickom raste. Táto nová zmluva je prejavom dôvery, ktorú v nás vložili naši partneri pri transformovaní prostredia letiska dodávkami inovatívnych a digitálnych riešení vonkajšej reklamy. Sme presvedčení, že prehľad našich dosiahnutých úspechov pri obohacovaní zážitkov cestujúcich na popredných letiskách sveta posilnení osobnej skúsenosti v popredných svetových letísk je zárukou úspechu tohto partnerstva."
O spoločnosti Abu Dhabi Airport Company:
Spoločnosť Abu Dhabi Airports Company (ADAC) bola založená v marci 2006 ako priekopník rozvoja miestnej infraštruktúry leteckej dopravy v Spojených arabských emirátoch. V súčasnosti je majiteľom a prevádzkovateľom piatich letísk, dvoch odbavovacích komplexov a siedmich dcérskych spoločností s komplexnou ponukou služieb súvisiacich s letectvom. Spoločnosť ADAC vybudovala diverzifikované portfólio spoločností a letísk, ktorým bude podporovať dosiahnutie vízie stať sa poprednou svetovou letiskovou skupinou.


« Späť
Copyright © 2009 JCDecaux. Všetky práva vyhradené!   |   Created by Soyamedia